Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Stiklų ir veidrodžių valiklis (500 ml)

Prekės kodas: 0102

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Ar jūsų langai kada nors buvo tokie švarūs, kad atrodytų praktiškai nematomi? Jei manote, kad tai neįmanoma, išbandykite savo universalų valymo purškalą.

€8.60

Tu jį mėgsi: netgi saulėtą dieną nepamatysi ant savo langų nei vienos dėmės.

Ar jūsų langai kada nors buvo tokie švarūs, kad atrodytų praktiškai nematomi? Jei manote, kad tai neįmanoma, išbandykite savo universalų valymo purškalą. Pamatysite, kad jis ne tik puikiai valo stiklą, bet ir apsaugo nuo nešvarumų. Kadangi jame yra alkoholio, jis greitai išgaruoja ir nepalieka dryžių. Jis lengvai pašalina dulkes, riebalus, suodžius ir net riebius rankų atspaudus. Atraskite šį fantastišką jausmą, kai reikia mąstyti ar iš tiesų yra lango stiklas prieš jus ar tiktai oras.

Kas jums patinka: mums patinka įvairūs produktai, turintys daugybę funkcijų. Taigi mūsų purškiklis ne tik gerai valo stiklą, bet ir apsaugo langus ir veidrodžius nuo rasojimo. Mes suderinome šias dvi funkcijas viename praktiniame produkte, atsižvelgdami į jūsų patogumą, saugumą ir biudžetą.

Kokia yra mūsų paslaptis: purškiama valymo priemonė sukuria apsauginę plėvelę ant stiklo paviršiaus, neleidžiančią kauptis nešvarumams vėl, todėl dabar galite plauti langus net valandą prieš audrą. Purvo dalelės tiesiog nubėgs nuo apsaugoto paviršiaus.

Kam galite jį naudoti: langams ir rėmams, automobilių langams, stiklo plokštėms dušo kabinoms, pastogėms, veidrodžiams, krištolui, stiklo žibintams. Spalvotam, tamsintam stiklui arba vitražui. Mes taip pat rekomenduojame jį naudoti kaip plastiko ir lakštinio stiklo plokščių valiklį.

Kas mums dar rūpi: mes įsitikinę, kad jame nėra nė vieno amoniako lašo.

Rekomenduojami keičiami priedai: dvigubo įpurškimo antgalis

Koks šis mielas kvapas: sultingi citrusiniai vaisiai, gaivios mėtos ir šviežios jūros gėrybės.

 

Kvepalų architektūra:

 

Galvos nata: apelsinas, greipfrutas, aldehidas

Širdies nata: arbata, mėta, jūrinės natos

Bazinė nata: muskusas

500 ml 

Rašyk
Skambink