Rinkinys moterims – „Pro women“

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 10870
  15220 Sutaupykite 4350
  Į krepšelį 

  Rinkinys moterims

   Kad visada liktum graži ir sveika šis rinkinys būtent tau! Subalansuotas išlaikyti jauną ir lygią odą, sveikus nagus bei plaukus. Rinkinyje yra produktai, padedantys valyti žarnyną, tad išsivaliusios žarnyną pasijusite lengvos ir gyvybingos.

  Gamintojas
  "Nature's sunshine" prekių filtras
  Rinkiniai
 • ESI MOTERIS! DIDŽIUOKIS TUO!

  Kad visada liktum graži ir sveika šis rinkinys būtent tau! Subalansuotas išlaikyti jauną ir lygią odą, sveikus nagus bei plaukus. Rinkinyje yra produktai, padedantys valyti žarnyną, tad išsivaliusios žarnyną pasijusite lengvos ir gyvybingos.

  Rinkinyje:

  1 vnt. Loclo (344 g)

  2 vnt. Raudonojo dobilo (100 kaps.)

  1 vnt. Zambroza  (458 ml)

  1 vnt. Ury  (120 kaps.)

  1 vnt. Gotu kola   (100 kaps.)

  1 vnt. vitaminų ir mineralų „super kompleksas“   (60 tabl.)

  2 vnt. Liucerna  (100 kaps.)

  1vnt. Cinkas ALT  (120 tabl.)

   

  Dirbi, rūpiniesi namais, augini vaikus, tavo galvoje daugybė kitokių reikalų, kurių vyrai net nenutuokia. Tavo organizmas irgi yra visiškai kitoks ir jo poreikiai kitokie. Kitaip negu daugelis vyrų, nepaisant laiko trūkumo, stengiesi būti graži ir nusišypsojusi. Esi moteris! Didžiuokis tuo!

  Tačiau yra kažkas, ko nori lygiai taip pat, kaip vyrai. Irgi nori būti sveika, aktyviai leisti laiką ir valdyti skubantį gyvenimą. Tu geriausia žinai savo poreikius. Pasinaudok žemiau pateiktais patarimais ir padėk sau juos tenkinti.

  SVEIKI ŠLAPIMO TAKAI

  Taip jau yra, kad turi ypatingai rūpintis šlapimo sistema ir inkstais. Skausmas, diskomfortas šlapinimosi metu dažnai reiškia, kad be gydytojo pagalbos neapsieis. Tuo tarpu geriau vengti, nei gydyti!
  • Gerk daug vandens. Pastovus tekėjimas per šlapimo takus padeda pašalinti bakterijas iš šlapimo takų.
  • Pasirūpink, kad tavo mityboje būtų vaistinė svilarožė ir kininis citrinvytis. Pirmoji turi antibakterinį poveikį, antrasis - padeda išlaikyti fiziologines valymo funkcijas.


  AMŽINAI JAUNA?


  Niekas negali būti amžinai jaunas. Tačiau tikrai gali sulėtinti bėgantį laiką. Esminis aišku yra gyvenimo būdas ir mityba.
  • Stenkis kiekvienu patiekalu suteikti organizmui antioksidantų. Jie apsaugos tave nuo laisvųjų radikalų poveikio, kurie manoma, yra pagrindinė senėjimo priežastis. Idealios yra raudonosios vynuogės bei daržovės ir vaisiai turtingi vitamino C.

  • Venk produktų generuojančių laisvuosius radikalus, tokių kaip kepta, kepta ant grilio mėsa ar rūkyta mėsa, ar sudeginti riebalai.

   

  LENGVOS IR PAILSĖJUSIOS KOJOS


  Po visos darbo dienos nusipelnei poilsio. Tavo kojos to irgi reikalauja. Sunkių kojų problema, tai dažniausia pablogėjusios kraujotakos pasekmė. Rūpiniesi, kad tavo kojos atrodytų idealiai. Pasirūpink jų poilsiu.
  • Visą dieną sėdi prie darbo stalo? Daryk pertraukas. Stenkis pereiti koridoriumi kas 30 minučių, tai padės pagerinti kraujotaką.
  • Mankštinkis. Net sėdėdama prie darbo stalo gali bandyti suspausti pėdų pirštus taip lyg bandytum ką nors pagriebti.
  • Pakeisk mitybą. Taip, sveika mityba turi įtakos kojų sveikatai. Pasirūpink mitybos komponentais, kurie gerina mikro kraujotaką. Stenkis riboti druską mityboje, o pasirūpink, kad joje būtų gausu kalio iš daržovių ir vaisių.


  SVEIKAS, ŠVARUS ŽARNYNAS


  Ar žinai, kad svarbiausias žarnyno darbo reguliatorius - skaidulos - mūsų mityboje pastoviai neprieinamas? Turėtum jų suvartoti bent 30-40 g kasdien, o tam reikia taikyti mitybą, kurioje daug daržovių, sėlenų ir vaisių. Tuo tarpu, kai esi užsiėmusi darbu, namais ar vaikais, dažnai tau trūksta laiko komponuoti idealius patiekalus ir valgai skubėdama.
  • Jei tik turi pasirinkimą, rinkis spalvotas daržoves (ypač žalias ir neapdorotas).
  • Pasirūpink atitinkamu skaidulų kiekiu mityboje.
  • Gerk daug vandens. Bent 2 litrus per dieną.
  • Valgyk 5 kartus per dieną, mažomis porcijomis. Neatsisakyk patiekalo darbe - reguliarus maisto tiekimas padeda išlaikyti reguliarų žarnyno darbą.


  ŠVELNI ODA, STIPRŪS PLAUKAI IR NAGAI

  Mikroelementai ir vitaminai yra neatskiriama sveikos odos dalis. Kai odai nesuteikiama mineralų ir vandens, bejėgė bus ir geriausia kosmetika.
  • Pasirūpink, kad odai būti suteikiami visi reikalingi mineralai kartu su mityba.
  • Pasirūpink cinku! Jį renkasi moterys žinančios šio elemento reikšmę odos, plaukų ir nagų sveikatai.
  • Kiek įmanoma rečiau dažyk plaukus. Geriausia atsisakyk dažų. Jie neturi teigiamos įtakos tavo plaukams.
  • Gerk daug vandens. Drėkinimas yra labai svarbus tavo odai.


  PASINAUDOK PAPILDOMA RINKINIO WOMAN PARAMA
  RINKINIO SUDĖTIS:„Locloˮ, 2 pakuotės raudonųjų dobilų, „Zambrozaˮ, „Uryˮ, „Gotu Kolaˮ, vitaminai ir mineralai Super Complex, 2 pakuotės liucernos, cinkas ALT


  LOCLO
  MAISTO PAPILDAS
  PUIKUS SKAIDULŲ ŠALTINIS

  Viena „Locloˮ porcija, tai net 3,8 g maistinių skaidulų, kurios yra būtinos žarnyno ir virškinamojo trakto sveikatai palaikyti. Skaidulų šaltinis mūsų produkte yra obuoliai ir avižų sėlenos. „Locloˮ, tai idealus pasiūlymas vieno iš penkių patiekalų papildymui ne tik skaidulomis. Čia surasi tame tarpe cinamoną, kuris skatina virškinimą bei rozmariną, kuris prisideda prie geresnio riebalų virškinimo.

   

  RAUDONASIS DOBILAS
  MAISTO PAPILDAS
  PARAMA MENOPAUZĖS LAIKOTARPIU IR KRAUJOTAKOS SISTEMAI


  Raudonasis dobilas padidina kraujagyslių ir kapiliarų sienelių elastingumą ir patvarumą, taip pat normuoja kraujospūdį. Tačiau tai dar ne viskas! Produktas tapo populiarus tarp moterų dėl savybių, padedančių susitvarkyti su menopauzės simptomais, tokiais kaip karščio pojūtis, nerimas ir nervingumas.


  ZAMBROZA
  MAISTO PAPILDAS
  NATŪRALI APSAUGA NUO LAISVŲJŲ RADIKALŲ


  Išskirtinis puikaus skonio ir komponentų, tokių kaip raudonųjų vynuogių odelių ekstraktas užtikrinantis apsaugą nuo laisvųjų radikalų, kurie manoma, yra pagrindinė senėjimo priežastis, sujungimas.
  „Zambrozaˮ dygliuotojo šaltalankio dėka stiprina širdį bei palaiko imuninę sistemą.


  URY
  MAISTO PAPILDAS
  PAGALBA DETOKSIKACIJOJE


  Puikus spanguolių, žolelių bei vitaminų ir mineralų sujungimas. Produkte esantis kininio citrinvyčio vaisius padeda palaikyti fiziologines išsivalymo funkcijas, o beržo lapas organizmo detoksikacijos procesus.


  GOTU KOLA
  MAISTO PAPILDAS
  LENGVOS IR PAILSĖJUSIOS KOJOS


  395 mg azijinės centelės kiekvienoje kapsulėje. Centelė padeda palaikyti teisingą apytaką kraujagyslėse, dėl to padeda išvengti pavargusių ir sunkių kojų pojūčio, tačiau taip pat padeda palaikyti virškinimo komfortą ir sumažina skrandžio diskomfortą.


  CINKAS ALT
  MAISTO PAPILDAS
  SVEIKA ODA IR STIPRŪS PLAUKAI BEI NAGAI


  Produktas idealus moterims norinčioms išlaikyti odos, plaukų ir nagų grožį. Cinkas yra mineralas, kuris padeda palaikyti juos geros būklės. Mūsų maisto papildas taip pat turi dumblių (Ascophyllum nodosum), kurie sumažina riebalų absorbciją bei čiobrelių padedančių virškinimui. Šie komponentai padės tau išlaikyti liekną figūrą.


  LIUCERNA
  MAISTO PAPILDAS
  PARAMA SEKSUALINEI SAVIJAUTAI


  Medicago sativa, tai liucerna sėjama beveik 2000 metų, laikoma stebuklinga žolele. Jos šaknys įsiskverbia giliai į žemę, kad pasiektų mineralus ir maistines medžiagas neprieinamus arti žemės paviršiaus.
  Sėjama liucerna padeda moterims palaikyti gerą seksualinę savijautą.

  VITAMINAI IR MINERALAI SUPER COMPLEX
  MAISTO PAPILDAS
  24 BŪTINI VITAMINAI IR MINERALAI


  Atitinkamo vitaminų kiekio ir mineralų suteikimas organizmui, tai pagrindas džiaugtis gera sveikata. Siūlome prabangų produktą, kuris padės papildyti patiekalus 24 būtinais vitaminais ir mineralais. Čia surasi paramą reikalingą organizmui išlaikyti geros formos.

  Kiekvieną produktą vartok pagal rekomendacijas nurodytas etiketėje.

  NATURE'S SUNSHINE SKATINA VESTI SVEIKĄ GYVENIMO BŪDĄ.
  Maisto papildai negali būti naudojami kaip subalansuotos mitybos pakaitalas. Subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra pagrindas teisingo organizmo funkcionavimui.