Magnetai nuo rūkymo - Zerosmoke

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2000
  2300 Sutaupykite 300
  Į krepšelį 

  Zerosmoke- tai yra biomagnetų pora, kurią uždėjus ant tam tikros ausies vietos, smegenys į kūną išleidžia tokį pat endorfinų, kitaip vadinamų laimės hormonų, kiekį, koks būna išleidžiamas rūkant.

 • Zerosmoke- tai yra biomagnetų pora, kurią uždėjus ant tam tikros ausies vietos, smegenys į kūną išleidžia tokį pat endorfinų, kitaip vadinamų laimės hormonų, kiekį, koks būna išleidžiamas rūkant. Tokiu būdu sumažės abstinencijos požymiai ir noras rūkyti, ir galiausiai 1-2 savaičių bėgyje mesite rūkyti. Akupunktūra ir lazerio terapija veikia tokiu pat principu, tik magnetai yra daug pigesnė ir paprastesnė priemonė metant rūkyti. Magnetai padengti 24 karatų auksu, todėl puikiai tiks ir pigiems metalams alergiškiems žmonėms.

  Zerosmoke magnetai yra patentuoti visame pasaulyje, taip pat jų veiksmingumą patvirtino Amerikos sveikatos ministerija, FDA ir EUROPEAN SMOKING PREVENTION CENTER.

  Magnetus naudokite ant kairės ausies, 3-4 valandas per parą. Jeigu galite, kai esate labiausiai atsipalaidavęs, pavyzdžiui vakare. Magnetai yra dviejų skirtingų dydžių. Mažesnįjį magnetą dėkite vidinėje ausies pusėje, o didesnį išorinėje. Magnetus dėkite vietoje, kuri pavaizduota nuotraukoje.

  Šią procedūrą tęskite 6-7 dienas, tuo metu rūkykite tiek, kiek rūkėte ankščiau. Jūs pastebėsite, kad cigaretės suteikia vis mažiau ir mažiau malonumo. 7-ą dieną nustokite rūkyti. Magnetus toliau naudokite 20-25 dienas. Jeigu turite rūkančių draugų, tuo metu, kai jie prie jūsų rūko, ypač pirmus mėnesius, gali užeiti stiprus noras užsirūkyti, stenkitės jam atsispirti. Pradėdami rūkyti, Jūs savo kūną pripratinote prie nikotino, norėdami mesti rūkyti visam laikui, turite jį perauklėti.

  Šis natūralus rūkymo metimo būdas populiarus visame pasaulyje, per 10 metų buvo parduota daugiau nei 5 milijonai vienetų. 

  Oficialiais duomenimis, apie 80% įsigijusių metė rūkyti.