Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:LiverPro

Prekės kodas: 0028

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Santegros produktas LiverPro- normalizuoja ir palaiko kepenų darbą.

€32.50

Maisto papildas pagamintas iš ekologišku žaliavu, laikantis visų GMP ir TÜV standartu, pagal naudingos savybės saugojančia technologija.

Kepenys yra pats didžiausias ir vienas iš sudėtingiausių žmogaus organų, atliekantis vieną svarbiausių vaidmenų organizmo funkcijose. Kepenys – organizmo detoksikacijos sistemos pagrindinė grandis, galingas, kraują nuo toksinių medžiagų, valantis filtras. Per minutę kepenys išvalo apie litrą kraujo. Kepenys atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį medžiagų apykaitos procese ir dažnai nukenčia nuo įvairių toksinių medžiagų žalingo poveikio.

Kepenys nukenksmina ne tik į organizmą patenkančias kenksmingas medžiagas (pvz., alkoholį, toksinus), bet ir jame susidarančias kenksmingas medžiagas (pvz., amoniaką). Žmogaus organizmui gyvybiškai būtina išsaugoti kepenų ląsteles. Ypatingą riziką hepatocitų funkcijai sukelia laisvieji radikalai. Vienas populiariausių augalinės kilmės hepatoprotektorių yra tikrojo margainio ekstraktas (Silybum marianum (L.), kurio sudėtyje yra aktyvi medžiaga - bioflavonoidas silibinas (silybin).

Tikrasis margainis – graižiažiedžių šeimos augalas, naudojamas Europoje daugelį amžių, esant kepenų funkcijos sutrikimams. Šiuo metu dėl įvairių kepenų problemų naudojamas standartizuotas ekstraktas, pagamintas iš tikrojo margainio vaisių - silimarino (silymarin).

Aktyviosios silimarino medžiagos: silibinas (silybin), silidianinas (silydianin) ir silichristinas (silychristin). Pagrindinė tikrojo margainio aktyvi medžiaga – silibinas. Mokslininkai rado būdą pagerinti silibino bioprieinamumą, sukurdami SILIPHOS® - silibino ir sojos fosfatidilcholino kompleksą (US Patent 4, 764, 508)

LiverPro maisto papildo sudėtyje esantis SILIPHOS® – patentuota, labiausiai biologiškai prieinama silibino forma.

 

Sudedamosios dalys:

 

 vienoje kapsulėje yra:

Siliphos™ (Milk Thistle Phytosome® silibino ir fosfatidilcholino kompleksas) - 120 mg;
Kiti ingredientai : mikrokristalinė celiulozė.

Nepatartina vartoti esant padidėjusiam jautrumui kuriai nors šio maisto papildo sudedamajai daliai.

Nevartoti, jeigu apsauginės plombos yra sugadintos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, 15-30°C temperatūroje, sausoje vietoje.

Geriausias iki - ant originalios etiketės nurodyto mėnesio paskutinės dienos.

Dėmesio, nėštumo ir žindymo laikotarpių prieš vartojant maisto papildą rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vartojimas

 

Po 3 kapsulės 2 kartus per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Kiekis: 90 kaps.

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV 

Rašyk
Skambink