Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:Licorice

Prekės kodas: 0029

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Licorice- natūralus Santegra kompanijos produktas, į kurio sudėtį įeina saldymedžio šaknis, pasižyminti unikaliomis savybėmis.

€16.50

Licorice – maisto papildas, į kurio sudėtį įeina saldymedžio šaknis.


Maisto papildas pagamintas iš ekologišku žaliavu, laikantis visų GMP ir TÜV standartu, pagal naudingos savybės saugojančia technologija.

Liaudies medicinoje saldymedžio šaknis (Glycyrrhiza glabra) vartojama nuo seniausių laikų kaip vaistų sudėtinė medžiaga. Pradedant viduramžiais, saldymedžio šaknis minima visose medicininėse knygose ir vaistų sąrašuose. Saldymedžio šaknis naudojama Kinijoje daugiau kaip 5000 metų. Romos gyventojai buvo giliai įsitikinę šio augalo savybėmis, jis netgi buvo įtrauktas į visų Romos kariuomenių maisto išteklius.

Maisto pramonėje saldymedis neseniai pradėtas naudoti naujai, kaip cukraus pakaitalas (glicirizinas 50 kartų saldesnis už cukrų).

Viena iš svarbių saldynmedžio savybių – galimybė padidinti kitų vaistažolių, įeinančių į vaistažolių mišinį, veikimą. Būtent tai nuo senų laikų iki dabar lemia tokį platų saldymedžio panaudojimą liaudies medicinoje.

 

Sudedamosios dalys:

 

vienoje kapsulėje yra:

Paprastojo saldymedžio (Glycyrrhiza glabra) šaknies milteliai - 420 mg;
Kiti ingredientai : magnio stearatas, silicio dioksidas, želatina.

Nepatartina vartoti esant padidėjusiam jautrumui kuriai nors šio maisto papildo sudedamajai daliai.

Nevartoti, jeigu apsauginės plombos yra sugadintos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, 15-30°C temperatūroje, sausoje vietoje.

Geriausias iki - ant originalios etiketės nurodyto mėnesio paskutinės dienos.

Dėmesio, nėštumo ir žindymo laikotarpių prieš vartojant maisto papildą rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vartojimas

 

Po 2 kapsules 3 kartus į dieną valgio metu užsigeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Kiekis 100 kaps.

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV

Rašyk
Skambink