Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:Lecithin

Prekės kodas: 0030

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Lojalumo taškai: 1

Santegra produktas Lecithin reikalingas visiems, ypač pagyvenusio amžiaus žmonėms, nes lecitino kiekis su metais organizme mažėja.

€18.50
Kaina lojalumo taškais: 25

Maisto papildo Lecitin sudėtyje yra sojos lecitino. Papildo gamybai naudojama tik genetiškai nemodifikuota soja. Lecitinas - tai kompleksinis fosfolipidų (svarbių kiekvienos organizmo ląstelės komponentų) mišinys. Specialiu būdu pagamintas sojos lecitinas turi dvigubai daugiau cholino, negu įprasti lecitino produktai.


Maisto papildas pagamintas iš ekologišku žaliavu, laikantis visų GMP ir TÜV standartu, pagal naudingos savybės saugojančia technologija.

Net 30%sausos žmogaus smegenų masės ir 17% sausos žmogaus nervų masės sudaro lecitinas.

Žmogaus organizmas sugeba sintetinti lecitiną, bet esant dideliam fiziniam krūviui, lecitino atsargos greitai senka. Todėl labai svarbu gauti pakankamą kiekį lecitino su maistu. Yra nustatyta, kad augalinės kilmės lecitinas organizmui yra naudingesnis už gyvulinės kilmės lecitiną. Daugiausiai gyvulinės kilmės lecitino yra kiaušiniuose, kepenyse. Augalinės kilmės lecitinas randamas sojoje ir žemės riešutuose.

Sudedamosios dalys:

 

vienoje kapsulėje yra:

Sojos lecitinas 520 mg
Kiti ingredientai : glicerinas, želatina, vanduo.

Nepatartina vartoti esant padidėjusiam jautrumui kuriai nors šio maisto papildo sudedamajai daliai.

Nevartoti, jeigu apsauginės plombos yra sugadintos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, 15-30°C temperatūroje, sausoje vietoje.

Geriausias iki - ant originalios etiketės nurodyto mėnesio paskutinės dienos.

Dėmesio, nėštumo ir žindymo laikotarpių prieš vartojant maisto papildą rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vartojimas

 

Po 1 kapsulę 3 kartus per dieną, užgeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Kiekis: 100 Kaps.

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV 

Rašyk
Skambink