Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:L.Acidophilus

Prekės kodas: 0031

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Lojalumo taškai: 1

L.Acidophilus- tai acidofilinės bakterijos (Lactobacilus acidophilus), gyvenančios žmogaus virškinamajame trakte ir reikalingos žarnyno normalios mikrofloros palaikymui.

€18.50
Kaina lojalumo taškais: 25

Maisto papildas L.Acidophilus tai acidofilinės bakterijos (Lactobacilus acidophilus), paprastai gyvenančios žmogaus virškinimo trakte, svarbi žarnyno normalios mikrofloros dalys.


Maisto papildas pagamintas iš ekologiškų žaliavų, laikantis visų GMP ir TÜV standartų, pagal naudingas savybes saugojančią technologiją.

Dėl neteisingos mitybos, ligas sukeliančių veiksnių, po ilgalaikio vaistų vartojimo (ypač antibiotikų) pažeidžiamas normalus žarnyno mikroorganizmų santykis, sukeliantis žarnyno disbakteriozę.

 

Dėl šios priežasties vystosi žarnyno ir virškinimo trakto gleivinių kandidozė.

 

L.Acidophilus rekomenduojama vartoti kartu su kompanijos Santegra dietine ląsteliena FortiFi™, kuri sukuria palankią atmosferą laktobakterijoms.

 

Pakankamas žarnyne esančių gerųjų bakterijų kiekis padėda išvengti „keliautoju diarejos“ – virškinimo sutrikimu keliaujant, atsirandančiu dėl neiprasto maisto ir nepatikimo vandens vartojimo.

 

Sudedamosios dalys:

 

Vienos kapsulės sudėtyje yra:

 

Lactobacillus acidophilus - 2,5 mlrd liofilizuotų ląstelių;
Kiti ingredientai: mikrokristalinė celiulozė, magnio stearatas, silicio dioksidas, želatina.

Nepatartina vartoti esant padidėjusiam jautrumui kuriai nors šio maisto papildo sudedamajai daliai.

Nevartoti, jeigu apsauginės plombos yra sugadintos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, 15-30°C temperatūroje, sausoje vietoje.

Geriausias iki - ant originalios etiketės nurodyto mėnesio paskutinės dienos.

Dėmesio, nėštumo ir žindymo laikotarpių prieš vartojant maisto papildą rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vartojimas

 

1 kapsulę per dieną, užgeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Kiekis: 60 Kaps.

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV

Rašyk
Skambink