Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Kvapus ir spalvas naikinančios muilo putos (250ml)

Prekės kodas: 0104

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Kvapus ir spalvas naikinančios muilo putos

Mėgstame virti ir kepti, kepti ir virti. Mes mėgstame kvapus,bet tik skanius. Štai kodėl vienas iš mėgiamiausių mūsų gaminių yra muiloputos, kurių magišku palietimu nuo mūsų rankų išnyksta nemalonūs kvapai:česnako, svogūno, žuvies, prieskonių ir kt.. 

€9.80

Kiekvieną kartą, kai mes įmerkimerankas į storas, kremines muilo putas, mes atsikratome visų gaminimo eigos kvapų ir mėgaujamės skanių patiekalų aromatais be jokių problemų.
Ar žinote, kad kvapai yra pagrindinis vaidmuo? Todėl verta įsitikinti, kad niekas netrukdo mums mėgautis mėgstamų patiekalų skoniu.

 

Kaip putos veikia mūsų rankas: tai švelni valymo priemonė. Nes mums rūpi tinkama rankų drėgmė ir elastingumas, todėl sukurta speciali rankų priežiūros formulė sujungia medvilnės ekstraktą ir polisacharidus iš Peru tara augalo (Caesalpinia spinosa).

 

Kas suteiks jums papildomą saugumą: prieš tai, kai putos atsirado jūsų rankose, buvo atliekami išsamūs tyrimai, įskaitant odos toleranciją patvirtinantį dermatologinį tyrimą. Mūsų naudojamame aromatiniame aliejuje nėra jokių alergenų pagal IFRA (Internatonal Fragrance Association) standartus. Mes rūpinamės visa tai, nes tavo pasitenkinimas mums labai svarbus.

 

Kuo dar pasirūpinome: fiziologinis putų pH.

 

Kas jus nustebins: putos efektyviai šalina odos spalvą iš daržovių ir vaisių (burokėliai, morkos, uogos).

 

Koks tai nuostabi kvapas: šviežios žalios spalvos pastabos, balti gėlės ir sultingi citrusiniai vaisiai.

 

Kvepalų architektūra:

 

Pagrindinės akcentai: bergamotė, citrina, žali akordai

 

Širdies akcentai: arbata, baltos gėlės, juodųjų serbentų

 

Giluminiai akcentai: muskusas, rožė, jazminas

Rašyk
Skambink