Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Spicy Wild kvepalai vyrams - 100ml

Prekės kodas: 0127

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Lojalumo taškai: 2

Rožiniai pipirai - šalavijas - kardamonas Tūris: 100 ml.  

Prancūziškų kvapiųjų aliejų: 20%

€26.00
Kaina lojalumo taškais: 30

Kaip suvilioti savo kvapu?

Elegantiškas ir viliojantis tuo pat metu. Intensyvus, tačiau puikiai subalansuotas. Išskirtinis, papildytas klasikinėmis natomis, kurios visuomet madingos.

Susipažinkite su Unikalia Kolekcija – tai kvapų linija, kurią sukūrė geriausi parfumeriai, specialiai mums - Prouvé įmonei.

Šią Unikalią Kolekciją sukūrė rafinuoto skonio meistrai, profesionalai atsižvelgdami į elitinius kvapus. Šios kvapų kompozicijos privers nusikelti į malonių pojūčių pasaulį ir užlies teigiama energija, įkvėps Jus.

Susilieję kvapai sukurs Jums svaiginančios meilės istoriją… Ir papasakos apie gyvenimą pilną aistros.

Įkvėpti prancūzų požiūrio į grožį, sukūrėme kvapą, kuris leis Jums išreikšti kaip jaučiatės čia ir dabar, ir kas esate iš tikrųjų. Norime, kad jaustumėtės pakylėti naudodami mūsų kvepalus, todėl labai daug dėmesio sutelkėme į kiekvieną iš sudedamųjų dalių.

Sultingi ir prinokę vaisiai, šiltos medienos natos, aromatiniai pipirai, prieš akimirką nuskintos gėlės… Visos šios sudedamosios dalys mūsų Unikalią Kolekciją padaro nepaprastai rafinuota ir spalvinga. Tai gyvenimo, gero stiliaus ir kasdienės elegancijos esmė.

Unikali Kolekcija pasižymi išskirtiniais kvapais Jai ir Jam. 

Spicy Wild

Kodėl pamilsite: galėsite save išreikšti be jokių kompromisų! Nepriekaištingai subalansuotas šalavijo, subtiliai saldžios vanilės ir intensyvaus pipiro derinys bus Jūsų unikali vizitinė kortele. Gilus „Guaiac“ medienos aromatas sustiprins kvapo projekciją, o violetinis šalavijas suteiks neapsakomą gaivumo pojūtį.

Šeima: fougère

Kaip jaučiami: šilti, aštrūs

Kvapo projekcija: stiprūs

Rašyk
Skambink