Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Drėkinantis rankų kremas -50 ml

Prekės kodas: 0094

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Lojalumo taškai: 1

Jo veikliosios medžiagos sudaro "nematomą pirštinę", apsaugančią epidermį nuo vandens praradimo. Dėl to delno oda yra geriau sudrėkinta, lygesnė, gerai įtempta.

€6.80
Kaina lojalumo taškais: 10

Juodieji serbentai ir kedro medis
Talpa: 50 ml

Kaip veikia nematoma pirštinė?

Mes ją ištiesiame pasisveikinimui ir liečiame ja mūsų artimus. Nenuostabu, kad mes norime, kad mūsų delnai atrodytų gražiai ir tvarkingai. Kad visada būtų malonios liečiant ir minkštos, sukūrėme DAILY MOISTURIZING HAND CREAM

kurio veikliosios medžiagos veikia kaip "nematoma pirštinė", apgaubiant odą ir apsaugo ją nuo pernelyg didelio perdžiūvimo. Kremas palieka ant odos subtilią plėvelę, stiprinančią odos apsauginį sluoksnį.

Už ką pamilsite?

jo veikliosios medžiagos sudaro "nematomą pirštinę", apsaugančią epidermį nuo vandens praradimo. Dėl to delno oda yra geriau sudrėkinta, lygesnė, gerai įtempta.

 

Kokia mūsų paslaptis?

penkių dumblių su figavaisės opuncijos ekstrakto ir kanola aliejaus komplekso derinys.

 

Kas Jus maloniai nustebins?

po pirmojo panaudojimo jausis jo poveikį.

 

Kodėl nepakeisite niekuo kitu:

savo odoje pajausite, kaip veikia jo ingredientų turtingumas, kuris ne tik drėkina odą, bet ir užtikrina jos atsinaujinimą.

Kuo dar didžiuojamės?

sukūrėme kremą, turintį drėkinančių ingredientų, bet su itin lengva, ne riebia konsistencija. Tai mums svarbu, nes mums tai nepatinka, kai mūsų delnai drėgni ar riebūs.

 

Kas taip gražiai kvepia?

juodieji serbentai, rožė, konvalija, samanos, muskula,s ir kedro medis.

Rašyk
Skambink