Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Drėkinamasis kūno prausimosi gelis -250 ml

Prekės kodas: 0093

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Lojalumo taškai: 1

Už ką pamilsite? Už puikiai kvepiančią, minkštą ir švelnią odą, kuri drėkina ilgą laiką.

€10.00
Kaina lojalumo taškais: 15

Juodasis serbentas ir kedro medis
Talpa: 250 ml

Maudymasis yra intymus ritualas, kuris padeda atsipalaiduoti, valo protą ir kūną, leidžia nusiplauti stresą ir atsikratyti įtampų. Ryto dušas atgaivina ir stimuliuoja veikimui, o vakaro vonia pagerina nuotaiką ir mažina nuovargį po ilgos dienos. Galvodami apie šį unikalų momentą sukūrėme švelnų kūno prausimo gelį, kuris suteiks Jums kasdien gryno malonumo dozę. Jame yra unikalus Xeradin TM augalinis komponentas, kuris yra natūralus 24 valandų drėkinimo šaltinis. Jo unikalus riebi konsistencija sukuria subtilią putą, kuri puikiai valo ir rūpinasi odos atspalviu, palieka ją atgaivintą. Puikus originalių prancūziškų aliejų kvapas taip pat atpalaiduoja, perkelia Jus į pojūčių pasaulį.

Kokia mūsų paslaptis? Augalinis kompleksas iš penkių dumblių, turinčių mineralinių druskų, kalcio, fosforo, jodo ir vitaminų, kurie natūraliai atkuria odos gyvybingumą ir pagerina jos išvaizdą.

Už ką pamilsite? Už puikiai kvepiančią, minkštą ir švelnią odą, kuri drėkina ilgą laiką.

Kas taip gražiai kvepia? Juodasis serbentas, bergamotė, rožė, konvalija, samanos ir kedrų mediena sukuria kvepalų kompoziciją, kurios norėsite abu.

Kaip naudoti? Užtepkite nedidelį kiekį ant šlapios odos, subtiliai masažuokite, kol atsiras aksominė puta, tada nuplaukite su vandeniu.

Rašyk
Skambink