Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Kilimų šampūnas (1000ml)

Prekės kodas: 0100

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Su gerai išplautu kilimu namuose ne tik bus gražiau ir jaukiau, bet taip pat bus ir mažiau dulkių ore, ir bus lengviau kvėpuoti.

€10.80

Kodėl jį mėgsite: jis toks efektyvus. Su gerai išplautu kilimu namuose ne tik bus gražiau ir jaukiau, bet taip pat bus ir mažiau dulkių ore, ir bus lengviau kvėpuoti. Kada paskutinį kartą jūsų kilimams buvo atlita namų SPA procedūra? Jei norite, kad jie ilgiau išlaikytų savo gražią spalvą ir tekstūrą, nepakanka reguliaraus siurbimo ir plovimo. Štai kodėl mes sukūrėme šį unikalų šampūną, kuris sujungia skalbimo skysčio efektyvumą su kosmetika, skirta geriausiai plaukų priežiūrai . Tirštos, aktyvios putos giliai ir tiksliai įsiskverbia į pluoštus, ir pašalina netgi senas dėmės ir purvą. Jis puikiai tvarko dėmes ir deformuotus pluoštus. Jis atkuria audinio gaivumą ir minkštumą. Be to, jis apsaugo pluoštus nuo naujų dėmių.

Kas jums patinka: jis yra subtilus spalvoms. Net po kelių plovimų pluoštai išlaikys savo natūralų atspalvį, Todėl jūs galite jį drąsiai naudoti net turtingai dekoruotiems, įvairių spalvų kilimams. Tai dar labiau apsaugo: be alergenų, su aromatiniais aliejais, atitinkančiais IFRA standartus (Tarptautinė kvepalų asociacija), o tai ypač svarbu, jei turite mažų vaikų ar augintinių.

Kam galite naudoti: Kilimams iš natūralių ir sintetinių pluoštų, grindų dangoms, sienų dangoms ir vonios kambario kilimėliams, grindų dangai, pagamintai iš natūralių ir dirbtinių pluoštų, baldų apmušalams (įskaitant automobilio).

Koks šis mielas kvapas: sultingi citrusiniai vaisiai, našlaitės lapai, jausminga vanilė ir ąžuolo sąmanos.

 

Kvepalų architektūra:

 

Galvos nata: mandarinas, bergamotė, našlaitės lapeliai

Širdies nata: jazminas, kedras

Bazinė nata: ąžuolo sąmanos, vanilė, vetiverijos.

1000 ml 

Rašyk
Skambink