Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • INTENSYVIAI KVEPIANTIS AUDINIŲ KONDICIONIERIUS
  • INTENSYVIAI KVEPIANTIS AUDINIŲ KONDICIONIERIUS

Prekės kodas: 503008

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

text_location Lenkija

Gamintojas: Prouvé

INTENSYVIAI KVEPIANTIS AUDINIŲ KONDICIONIERIUS

Talpa: 1000 ml.

 

€10.50

Kaip skalbiant prižiūrėti drabužius?
Savo drabužių išvaizda mes atskleidžiame daug informacijos apie save, o tvarkingi ir kvapnūs drabužiai turi įtakos ne tik tam kaip mus priima aplinkiniai, bet ir tam, kaip mes jaučiamės. Todėl, jei norite, kad Jūsų drabužiai ilgą laiką atrodytų kaip nauji ir maloniai kvepėtų, audinių skalavimui naudokite intensyviai kvepiantį kondicionierių, kuris puoselėja pluoštus ir padaro audinius ypač minkštus, lengvus, lanksčius ir purius. Jame esantys kviečių baltymai efektyviai apsaugo spalvotus drabužius nuo išblukimo, o baltos spalvos drabužius - nuo pilkumo.

Kodėl pamilsite: dėl ypatingos formulės "Stay new", kuri aktyviai apsaugo audinių pluoštus skalbimo ir džiovinimo metu, apsaugo nuo pažeidimų, deformacijų ir glamžimo, taip pat nuo užrašų ir piešinių įtrūkimų ant marškinių. Audiniai atrodo lyg skalbiami perpus mažiau.

Kas Jus maloniai nustebins: aromatas, kuris išsilaiko dabar dar ilgiau - iki 24 savaičių! Kvapiuosius aliejus uždarėme specialiose „HD Active Life“ mikrokapsulėse, kurios išskiria nuostabų aromatą - net neliečiant drabužių.

Kas taip nuostabiai kvepia: iš prancūziškų kvapiųjų aliejų sukurta gėlių ir medienos kompozicija, kurioje subtilų jazminą, tropinį ylang-ylang ir egzotišką kokoso vandens aromatą deriname su jausmingu muskuso, alavijo, rožmedžio, dervės ir šaknų tonais iš santalo.

Pažiūrėkite, kaip paprasta naudoti: tiesiog įpilkite reikiamą kiekį kondicionieriaus prieš paskutinį skalavimą. Galite naudoti tiek skalbdami skalbimo mašinoje, tiek rankomis, bet kokio tipo ir visų spalvų audiniams.

Kas suteiks papildomą saugumą: kondicionieriui buvo atlikta daugybė išsamių tyrimų, tame tarpe ir odos toleranciją, patvirtinančius dermatologinius tyrimus.

Rašyk
Skambink