Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Grindų parketo ir laminato valiklis (1000 ml)

Prekės kodas: 0103

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Grindų parketo ir laminato valiklis

Grindų valiklis ne tik gerai valo grindis, bet ir apsaugo jas nuo purvo.

€12.50

Kodėl jį mėgsite: jis puikiai valo grindis, nepalieka dėmių. Grindų valiklis ne tik gerai valo grindis, bet ir apsaugo jas nuo purvo. Jums daugiau nereikės nieko valyti po kilimu. Jūs labai daug reikalaujate iš savo grindų. Jos turi būti reprezentacinės, atsparios ir neprilygstamai švarios.

Ką jums daryti, kad tai įgyvendinti? Mes sukūrėme šį subtilų ploviklį su natūraliu karnauba (palmių) vašku, kad jūsų grindys atitiktų jūsų lūkesčius. Jis palaiko jūsų grindų blizgesį ir apsaugo jas nuo drėgmės. Silikoninė emulsija veikia kaip sandariklis ant sujungimų ir mažų įtrūkimų, užkertančių kelią nešvarumams ir dulkėms. Jis sukuria nematomą anti-slip (ne slidu) dengimą ir apsaugo natūralią išvalyto paviršiaus spalvą. Geras kvapas yra dėl originalių kvepalų aliejų, kuriuos mes gauname iš Prancūzijos.

Kas jums patiks: įvairiapusiškumas. Jums nereikia galvoti, kokias grindis galite valyti, nes tai gali būti pritaikyta lakuoto kietmedžio ir laminato grindims. Kas užtikrina papildomą saugumą: jis sukuria anti-slip ( ne slidumo) efektą. Tai įvertinsite, ypač jei gyvenate su kūdikiais, senjorais ar žmonėmis su judėjimo negalia.

Kam galite jį naudoti: grindims ir paviršiams iš lakuotos medienos, dailylentėms, parketui, mediniams laiptams ir turėklams, laminato grindms ir sienų plokštėms. medienos pavidalo paviršiams. Jis puikiai tinka visų tipų medienai, įskaitant egzotinę medieną. Jūs taip pat galite naudoti lakuotam kamščiui.

Koks šis mielas kvapas: šviežios gėlės, saldi vanilė ir jausmingos pačulės.

 

Kvapo architektūra:

 

Galvos nata: bergamotė, frezija, rožė, pelargonija

Širdies nata: magnolija, jazminas, abrikosas

Bazinė nata: vanilė, pačiulės

1000 ml 

Rašyk
Skambink