Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:Ginkgo Forte GP

Prekės kodas: 0034

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Lojalumo taškai: 1

Santegra produktas Ginkgo Forte GP- smegenų ir perifeninės kraujotakos pagerinimui. Į šio produkto sudėtį įeina augalų ginkgo ir gotu kolos lapų ekstraktai.

€21.50
Kaina lojalumo taškais: 25

Ginkgo Forte GP formulė tai Ginkmedžio ir Gotu Kola standartizuoti ekstraktai.

Maisto papildas pagamintas iš ekologiškų žaliavų, laikantis visų GMP ir TÜV standartų. Unikali gamybos technologija leidžia išsaugoti visas naudingas augalų savybes.

Senėjimas – tai organizmo ir jo gyvybinių sistemų “susidevėjimo” procesas. Plačiai paplitusi hipotezė, kad organizme esantys laisvieji radikalai (reaktyviosios deguonies molekulės) yra tiesioginė senėjimo priežastis.

Ginkmedis – vienas galingiausių antioksidantų, laisvųjų radikalų žmogaus organizme surišėjų ir pašalintojų.

Preparate Ginkgo Forte ginkmedis veikia sinergetiškai kartu su augalu Gotu Kola. Šis augalas turi istoriškai susiklosčiusią reputaciją. Azijoje jį vadina “smegenų maistu” arba “atminties žole”.

Sudedamosios dalys:

 

Vienos kapsulės sudėtyje yra:

 

Dviskiaučio ginkmedžio (Ginkgo biloba) lapų ekstraktas - 80 mg;
Gotu kolos lapų ekstraktas (Centella asiatica) -150 mg;
 

Kiti ingredientai : dikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, želatinas.

 

Kontraindikacijos: individualus netoleravimas, nėštumas, maitinimas krūtimi. Esant kraujo krešėjimo sutrikimams ar padidėjusuam kraujo spaudimui, prieš pradėdami vartoti maisto papildą, pasitarkite su gydytoju.

Nevartoti, jeigu apsauginės plombos yra sugadintos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, 15-30°C temperatūroje, sausoje vietoje.

Geriausias iki - ant originalios etiketės nurodyto mėnesio paskutinės dienos.

Dėmesio, nėštumo ir žindymo laikotarpių prieš vartojant maisto papildą rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vartojimas

 

Po 1 kapsulę ryte, valgio metu, užgeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Kiekis: 60 kaps.

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV 

Rašyk
Skambink