Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:Gemalon 500

Prekės kodas: 0035

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Lojalumo taškai: 1

Į Gemalon 500 sudėtį įeina imunoglobulinas (baltymų izoliatas), kuris saugo ir stiprina organizmo imuninę sistemą.
Taip pat produktas naudingas esant žarnyno mikrofloros sutrikimams, infekcinių susirgimų profilaktikai.

€28.50
Kaina lojalumo taškais: 25

Kompanijos Santegra ™ maisto papildas Gemalon™ 500 tai baltymų izoliatas, imunoglobulinų ir kitų imunoproteinų šaltinis.

Stresas, prasta mityba, vaistai, padidintas krūvis, amžius - visi šie faktoriai silpnina žmogaus imunitetą. Imunitas, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia laisvas. Tai organizmo galimybė apsisaugoti nuo infekcijų.

Efektyvi organizmo apsauga priklauso nuo antikūnių kiekio (imunoglobulinų), kuriuos organizmas gamina kaip atsakomąją reakciją į svetimkūnius - antigenus, patenkančius į organizmą. Imunoglobulinų koncentracija - vienas pagrindinių imuninės sistemos efektyvumo rodiklių. Nusilpusi imuninė sistema gamina mažiau imunoglobulinų. Antikūniai yra specifiniai kiekvienai konkrečiai infekcijai.

Gemalon™ 500 sudėtyje yra tokių pat baltymų (imunoglobulinų) kaip ir karvių priešpienyje, tik jų koncentracija 5 k. didesnė.

 

Sudedamosios dalys:

 

1 tabletės sudėtyje yra

· Imunoglobulinas ( 90% iš IgG koncentrato) – 500 mg.

 

Kiti ingredientai: sorbitolis, stearino rūgštis, natūralūs dažai, kvapiosios medžiagos, citrinos rūgštis, silicis, magnio stearatas, cukraloze.


Nepatartina vartoti esant padidėjusiam jautrumui kuriai nors šio maisto papildo sudedamajai daliai.

Nevartoti, jeigu pakuotė yra pažeista, nehermetiška, sugadintos apsauginės plombos arba pasibaigęs vartojimo laikas, nurodytas ant pakuotės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, 15-30°C temperatūroje, sausoje vietoje.

Geriausias iki - ant originalios etiketės nurodyto mėnesio paskutinės dienos.

Dėmesio, nėštumo ir žindymo laikotarpių prieš vartojant maisto papildą rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vartojimas

 

Po 1 tablete 2-3 kartus per dieną, laike pirmujų 3 dienų, veliau – po 1 tablete per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Kiekis 30 kramtomųjų tablečių.

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV 

Rašyk
Skambink