Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian

Ekologiški produktai

Ekologiški produktai

MEDUS IR MAISTAS, IR VAISTAS

  • Ekologiški medaus ir kiti bičių produktai iš Bitininko J.Rabačiaus ekologinio ūkio

    Ekologinis bitininkystės ūkis įsikūręs Pagramančio regioniniame parke ,prie Akmenos upės kranto. Bitininko J. Rabačiaus darbinė patirtis skaičiuoja penktą dešimtmetį. O ekologinį ūkį sertifikuoja nuo 1996m. Keletą paskutinių metų bitynas sertifikuojamas ir pagal Išskirtinės kokybės reikalavimus.  Bitininko J. Rabačiaus kontaktai +370 (687) 29917

  • Bitininko Jono Rabačiaus ekologiški bičių produktai: medus, žiedadulkės, bičių pikis, bičių duona, vaškas, natūralaus vaško žvakės.

Natūralus bičių medus - tai bičių surinktas ir perdirbtas augalų nektaras bei lipčius. Pagal kilmę medus būna monoflorinis - surinktas iš vienos rūšies augalų ir poliflorinis - surinktas iš skirtingų rūšių augalų. Tačiau visiškai gryno vienos rūšies augalų medaus beveik nebūna, nes bitės prineša bent dalį ir kitų tuo metu žydinčių augalų nektaro.

Medų sudaro angliavandeniai, fruktozė ir gliukozė. Taip pat jame gausu aminorūgščių, mineralų, bei fermentų. Medus – ne tik puikus energijos šaltinis, liaudies medicinoje jis vertinamas dėl savo gydomųjų savybių. Susirgus medus padeda greičiau atgauti jėgas, mažina nuovargį, nemigą, stiprina nervų sistemą. Reikia paminėti, kad skirtingų augalų medaus skonis, kvapas ir savybės skiriasi.

Bitininko Jono Rabačiaus ekologiški bičių produktai: Medus - dežutėje, 1kg

€12.00

Bitininko Jono Rabačiaus ekologiški bičių produktai: Grikių medus, 700g

€4.00

Bitininko Jono Rabačiaus ekologiški bičių produktai: Liepų - miško medus. 700g

€4.00

Bitininko Jono Rabačiaus ekologiški bičių produktai:  Aviečių - miško medus, 700g

€4.00

Bitininko Jono Rabačiaus ekologiški bičių produktai: Pavasario - medus. 700g

€4.00
Rašyk
Skambink