Drėkinamasis kūno balzamas -250 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1000
  Į krepšelį 

  Už ką pamilsite? Už ilgalaikį drėkinimą, malonų komforto pojūtį ir švelnų odos išlyginimą

  Gamintojas
 • Gražios, švelnios ir minkštos odos paslaptis yra kasdienė priežiūra, kuri pagrįsta tinkamu drėkinimu. Tai lengviausias būdas jaustis patikimai ir patogiai savo odoje. Pagalvojome apie tai kuriant lengvą balzamą, kuris dėka naudingų ingredientų efektyviai drėkina ir maitina, bei apsaugo nuo išsausėjimo. Veikia akimirksniu ir ilgą laiką, nes jame yra unikalus augalinis ingredientas Xeradin TM, kuris žymiai pagerina odos funkcijas, nes mažina vandens praradimą. Balzamas puikiai įsigeria ir padaro odą elastingą, itin minkštą ir šilkinę. O jo nuostabus, atpalaiduojantis kvapas lydės Jus visą dieną.

  Kokia mūsų paslaptis? Penkių dumblių, turinčių daug mineralinių medžiagų, polisacharidų ir amino rūgščių ekstraktų kompleksas, kuris natūraliai atkuria gyvybingumą ir pagerina odos išvaizdą, išlaikant tinkamą drėkinimo lygį.

  Už ką pamilsite? Už ilgalaikį drėkinimą, malonų komforto pojūtį ir švelnų odos išlyginimą.

  Kas taip gražiai kvepia? Juodasis serbentas, bergamotė, rožė, konvalija, samanos ir kedrų mediena sukuria kvepalų kompoziciją, kurios norėsite abu.

  Kaip naudoti? Užtepkite nedidelį balzamo kiekį ant odos ir švelniai masažuokite kol įsigers. Naudokite kasdieniam drėkinimui po maudymosi

MAISTO TVARKYMO SUBJEKTO REGISTRACIJA. Nr. 33LY -264