Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:Chlorophyll Forte GP

Prekės kodas: 0045

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Lojalumo taškai: 1

Žodis "chlorofilas" kilęs iš graikiško žodžio chloros-žalias ir phyllon - lapas. Senovės graikai manė, kad chlorofilas yra vertingiausias natūralus produktas, ypač naudingas žmogaus sveikatai.

€19.50
Kaina lojalumo taškais: 20

Savybės

Chlorofilas – žalios spalvos augalinis pigmentas, labai reikalingas ir naudingas žmogaus organizmui. Jau Antikos graikai perdirbdavo žalius augalų lapus ir gautą substanciją naudodavo žaizdų, sumušimų, įdrėskimų gydymui. Tradiciškai chlorofilas buvo naudojamas kaip priemonė, gaivinanti kvėpavimą, naikinanti blogą kvapą, taip pat esant virškinimo problemoms, anemijos atveju – kaip priemonė, stimuliuojanti kraujo kūnelių gamybą. 

Tyrimai rodo, kad chlorofilas valo organizmą nuo kancerogeninių ir mutageninių medžiagų. Naudojant išoriškai, chlorofilino tirpalas mažina anaerobinių bakterijų augimą, tai labai veiksminga gydant atviras žaizdas, tame tarpe trofines opas.

 

Sudėtis

  • Chlorofilas (natrio vario chlorofilinas) - 50 mg;
  • Augalinis aliejus;
  • Glajinė medžiaga - bičių vaškas (E 901);
  • Emulsiklis - lecitinas (E 322);
  • Kapsulės apvalkalą sudaro - želatinas;

 

Vartojimas

Po 1 kapsulę 1 kartą per dieną. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartoti, jei yra pažeista pakuotė.

 

Kiekis 90 kaps.

 

Gamintojas: SANTEGRA, GARDEN STATE NUTRITIONALS, INC., JAV

Rašyk
Skambink