Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Blossom Symphony kvepalai moterims - 100ml

Prekės kodas: 0110

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Lojalumo taškai: 1

Kriaušė - juodieji serbentai - rožė. Tūris: 100 ml.  Prancūziškų kvapiųjų aliejų: 20%

€26.00
Kaina lojalumo taškais: 30

Kaip suvilioti savo kvapu?

Elegantiškas ir viliojantis tuo pat metu. Intensyvus, tačiau puikiai subalansuotas. Išskirtinis, papildytas klasikinėmis natomis, kurios visuomet madingos.

Susipažinkite su Unikalia Kolekcija – tai kvapų linija, kurią sukūrė geriausi parfumeriai, specialiai mums - Prouvé įmonei.

Šią Unikalią Kolekciją sukūrė rafinuoto skonio meistrai, profesionalai atsižvelgdami į elitinius kvapus. Šios kvapų kompozicijos privers nusikelti į malonių pojūčių pasaulį ir užlies teigiama energija, įkvėps Jus.

Susilieję kvapai sukurs Jums svaiginančios meilės istoriją… Ir papasakos apie gyvenimą pilną aistros.

Įkvėpti prancūzų požiūrio į grožį, sukūrėme kvapą, kuris leis Jums išreikšti kaip jaučiatės čia ir dabar, ir kas esate iš tikrųjų. Norime, kad jaustumėtės pakylėti naudodami mūsų kvepalus, todėl labai daug dėmesio sutelkėme į kiekvieną iš sudedamųjų dalių.

Sultingi ir prinokę vaisiai, šiltos medienos natos, aromatiniai pipirai, prieš akimirką nuskintos gėlės… Visos šios sudedamosios dalys mūsų Unikalią Kolekciją padaro nepaprastai rafinuota ir spalvinga. Tai gyvenimo, gero stiliaus ir kasdienės elegancijos esmė.

Unikali Kolekcija pasižymi išskirtiniais kvapais Jai ir Jam. Ar leisite jiems suvilioti Jus?

Blossom Symphony

Kodėl pamilsite: jie nukels Jus į jausmingą kelionę po saulėtą vasaros dieną. Pasirinkę šias vaisių, pražydusios rožės bei aštrių, rožinių pipirų natas – niekada nesuklysite. Vanilė ir jausmingas kedro aromatas pridės dar šiek tiek paslapties. O gėlės… Leiskite Jus apgaubti gėlių aromatu!

Tipas: gėlių ir vaisių

Kaip jaučiami: vaisiniai, saldūs, šiek tiek aštrūs

Kvapo projekcija: vidutinio sunkumo

Rašyk
Skambink