Blossom Symphony kvepalai moterims - 100ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2600
  Į krepšelį 

  Kriaušė - juodieji serbentai - rožė. Tūris: 100 ml.  Prancūziškų kvapiųjų aliejų: 20%

  Gamintojas
 • Kaip suvilioti savo kvapu?

  Elegantiškas ir viliojantis tuo pat metu. Intensyvus, tačiau puikiai subalansuotas. Išskirtinis, papildytas klasikinėmis natomis, kurios visuomet madingos.

  Susipažinkite su Unikalia Kolekcija – tai kvapų linija, kurią sukūrė geriausi parfumeriai, specialiai mums - Prouvé įmonei.

  Šią Unikalią Kolekciją sukūrė rafinuoto skonio meistrai, profesionalai atsižvelgdami į elitinius kvapus. Šios kvapų kompozicijos privers nusikelti į malonių pojūčių pasaulį ir užlies teigiama energija, įkvėps Jus.

  Susilieję kvapai sukurs Jums svaiginančios meilės istoriją… Ir papasakos apie gyvenimą pilną aistros.

  Įkvėpti prancūzų požiūrio į grožį, sukūrėme kvapą, kuris leis Jums išreikšti kaip jaučiatės čia ir dabar, ir kas esate iš tikrųjų. Norime, kad jaustumėtės pakylėti naudodami mūsų kvepalus, todėl labai daug dėmesio sutelkėme į kiekvieną iš sudedamųjų dalių.

  Sultingi ir prinokę vaisiai, šiltos medienos natos, aromatiniai pipirai, prieš akimirką nuskintos gėlės… Visos šios sudedamosios dalys mūsų Unikalią Kolekciją padaro nepaprastai rafinuota ir spalvinga. Tai gyvenimo, gero stiliaus ir kasdienės elegancijos esmė.

  Unikali Kolekcija pasižymi išskirtiniais kvapais Jai ir Jam. Ar leisite jiems suvilioti Jus?

  Blossom Symphony

  Kodėl pamilsite: jie nukels Jus į jausmingą kelionę po saulėtą vasaros dieną. Pasirinkę šias vaisių, pražydusios rožės bei aštrių, rožinių pipirų natas – niekada nesuklysite. Vanilė ir jausmingas kedro aromatas pridės dar šiek tiek paslapties. O gėlės… Leiskite Jus apgaubti gėlių aromatu!

  Tipas: gėlių ir vaisių

  Kaip jaučiami: vaisiniai, saldūs, šiek tiek aštrūs

  Kvapo projekcija: vidutinio sunkumo

MAISTO TVARKYMO SUBJEKTO REGISTRACIJA. Nr. 33LY -264