Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Baldų kreminė purškimo priemonė (300ml)

Prekės kodas: 0101

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Kreminė purškiama priemonė, skirta baldu priežiūrai, kuri puikiai valo ir rūpinasi ja valomais paviršiais, apsaugo juos nuo drėgmės ir veikia antistatiškai, užkerta kelią dulkių atsiradimui

€9.20

Ar manote, kad dulkės ant jūsų baldų pasirodo beveik iš karto po valymo? Tai įmanoma, nes mediniai ir laminuoti paviršiai pritraukia dulkių daleles. Norėdami išspręsti šią problemą kartą ir visiems laikams, Prouve sukūrė kreminį purškiamą priemonę, skirtą baldų priežiūrai, kuri puikiai valo ir rūpinasi ja valomais paviršiais, apsaugo juos nuo drėgmės ir veikia antistatiškai, užkerta kelią dulkių atsiradimui. Avokadų ir ryžių aliejaus bei karnaubo vaško turinys užtikrina puikią priežiūrą ir suteikia švelnų blizgesį. Ir unikali kvepalų kompozicija valiklyje suteikia namams malonų spygliuočių miško aromatą.

Dėl ko jums patiks: suderintas subtilios kreminės emulsijos ir patogaus purškimo pritaikymo privalumas. Tiesiog purškite ir nuvalykite paviršių sausu, minkštu skudurėliu.

Kas bus malonu: natūralus karnaubo vaškas ir emulsija su avokadų aliejumi ir ryžių aliejumi užpildo jūsų baldų paviršių švelnia plėvele ir atnaujina jų spalvą. Pamiršk nešvarumus ir dulkes!

Ką jūs išvalysite: lakuoti mediniai baldai, apsaugoti baldai: antikvariniai, faneruotos, vaškuotos ir alyvuotos, pagamintos iš medienos medžiagų (laminatai ir faneros).

Koks skanus kvapas: šviežios sibiro pušies, žalios samanos, rožinės paprikos ir jausmingos muskuso natos.

Kreminė purškimo priemonė 300 ml

Rašyk
Skambink