Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian

Siberian Health

Siberian Health

„Siberian Health“ prioritetas – žmogaus sveikata

Kompanija „Siberian Health“ įkurta 1996 metais Novosibirske. Jau du dešimtmečius ji aktyviai kuria ir gamina įvairius patentuotus biologiškai aktyvius maisto papildus ir kosmetiką. Produktų pagrindas – ilgus metus trunkantys unikalių Baikalo ir Altajaus kalnų vaistažolių savybių moksliniai tyrimai.

Siberian Health produktai šiandien šiandien žinomi daugelyje šalių: JAV, Vokietijoje, Čekijoje, Serbijoje, Bulgarijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Moldovoje, Tadžikistane, Kirgizijoje, Azerbaidžane.

Chronobiologija – bioritmai ir sveikata

Chronobiologija – mokslas, tiriantis bioritmų atsiradimo sąlygas, prigimtį, dėsningumus ir reikšmę, taip pat bioritmų ir žmogaus sveikatos abipusius ryšius.

Priklausomai nuo paros laiko, cikliškai keičiasi žmogaus fiziologinė būsena, intelektinės galimybės ir net nuotaika. Dienos eigoje mūsų organizmas daugiausia nuteiktas perdirbti sukauptas maisto medžiagas, kad gautų energijos aktyviam dieniniam gyvenimui. Nakties metu, atvirkščiai, maistinės medžiagos kaupiamos, atkuriami audiniai ir dalijasi ląstelės. Yra žinoma, kad pasikeitimai būdingi ne tik žmogui, bet ir aplinkai. Tačiau šiuolaikinėje visuomenėje biologiniai ritmai dažniausia neatitinka realaus paros ciklo (nes mūsų gyvybinė veikla praktiškai niekada nesutampa su realia dienos šviesa), todėl išsiderina atskirų organų ir sistemų veikla. Taigi, civilizacija neišvengiamai ardo mūsų natūralų biologinį ritmą.

Chronobiologija – gana jaunas mokslas, kuris ne tik tiria bioritmų ir žmogaus sveikatos abipusius ryšius, bet ir rengia metodus bei priemones, kad būtų atkurti ir harmonizuoti pažeisti biologiniai ryšiai. Šiuo metu ta kryptis laikoma viena perspektyviausių profilaktinėje medicinoje, nes įgalina įtakoti ankstyviausias įvairių ligų išsivystymo priežastis.

„Siberian Health“ viena pirmųjų pradėjo praktiškai įgyvendinti šiuolaikinės chronobiologinės medicinos principus ir kartu su žymiausiais šios srities specialistais sukūrė pirmą specializuotą chronobiologinės korekcijos priemonių liniją. Chronobiologinės korekcijos priemonės ir chronobiologinės korekcijos būdas įgyvendinti serijose „Synchrovitals“.

Maisto papildas su vitaminu C ir žolelių ekstraktais.
Vertingi augaliniai ekstraktai padeda palaikyti aktyvumą dieną ir išsaugoti ramybę vakare. Produkto sudėtyje esantis fosfatidilserinas palaiko normalią smegenų funkciją. Tinkamas vyresnio amžiaus žmonėms bei dirbantiems protinį darbą

€36.10

Maisto papildas su Omega – 3 ir vitaminu E
30 kapsulių
Kompleksas turtingas omega-3 rūgščių – koncentruotų etilo eterinių riebalų rūgščių. Natūralus rūgščių šaltinis – turtingiausias linų sėmenų aliejus. Omega-3 rūgštys (eikozapentaeno (EPA) ir dokozaheksaeno (DHA) yra svarbiausios sveikos mitybos sudedamosios dalys. Produkto sudėtis papildyta vitaminu E. Tinka širdies, kraujagyslių funkcijoms palaikyti.

€15.90

Maisto papildas

90 g

Produktas moterims su ląsteliena ir augaliniais ekstraktais.

€14.20

Produkto sudėtyje esantys cinkas ir varis – vieni svarbiausių mikroelementų organinių junginių pavidalu.

€16.80

Maisto papildas

180 kapsulių, po 60 kapsulių kiekvienoje formulėje

Užpatentuota organizmo valymo sistema ląstelių lygmeniu.

€31.50
Rašyk
Skambink