Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • Maisto papildas:Camosten

Prekės kodas: 0046

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Santegra"

Lojalumo taškai: 1

Mineralų ir vitaminų derinys organizmo kaulų sistemai. Camosten™ - tai becukris, vitaminu D praturtintas maisto papildas, pateikiantis lengvai įsisavinamą vitaminų ir mineralų derinį, skirtą aprūpinti organizmo kaulų sistemą būtinomis medžiagomis. Kalcio citratas, esantis Camosten™sudėtyje, yra viena iš labiausiai biologiškai  toleruojamų kalcio formų.

€18.50
Kaina lojalumo taškais: 20

Savybės

Camosten™  naudojamas, norint sustiprinti kaulinio audinio ir dantų struktūrą, esant kalcio deficitui, osteoporozės rizikai. Vitaminas D pasižymi rachito vystymąsi blokuojančiomis savybėmis, magnis kartu su kalciu reguliuoja nervų ir raumenų tonusą, manganas būtinas kaulų, kremzlių ir odos formavimui.

Camosten™ naujo produkto sudėtyje nėra cukraus. Taigi jis tinkamas ligoniams, sergantiems cukriniu diabetu, bei tiems, kurie riboja cukraus vartojimą.  

Dėmesio - nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš vartojant maisto papildą rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Nepatartina vartoti esant padidėjusiam jautrumui kuriai nors šio maisto papildo sudedamajai dalia.

 

Sudedamosios dalys:

  • Kalcis;
  • Manganas;
  • Vitaminas D;
  • Magnis;

Be cukraus.

 

Vartojimas

Rūpestingai išmaišykite ½ pakelio turinį pusėje stiklinės vandens ar sulčių (120 ml), lėtai išgerkite. Naudoti vieną kartą per dieną.

 

Kiekis: 14 pakelių.

 

Gamintojas: SANTEGRA. INC. 8 HENDERSON DRIVE, WEST CALDWELL, NJ 07006, USA

Rašyk
Skambink