Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • 4LIFE TRANSFER FACTOR® TRI-FACTOR® FORMULA

Prekės kodas: 0159

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Lojalumo taškai: 3

Šis „4Life“ produktas  tobulai tinka visiems – nuo jaunų iki brandžių. Šiose kapsulėse „Tri-Factor Formula“ kiekis yra didžiausias – 300 mg kiekvienoje iš jų.

Kiekis: 60 kapsulių.

Sudėtis: Transfer Factor koncentratai iš karvių krekenų ir vištų kiaušinių trynių, glazūra, vanduo. Paros normoje yra karvės priešpienio koncentrato 420 mg, kiaušinio trynio molekulių koncentrato 180 mg.

Vartojimo nurodymai: Vartokite dvi kapsules per dieną užgerdami 240 ml. vandens.

€55.00
Kaina lojalumo taškais: 55

Aprašymas

Transfer Factor– tai mažos molekulės (polipeptidai), kurių paskirtis organizme yra suteikti imunitetui reikiama paramą, bei pusiausvyrą ir padėti greičiau atpažinti mikrobus – virusus, bakterijas, grybelį, pirmuonis, vėžines ląsteles, bei kitus antigenus, galinčius sukelti gyvybiškai svarbių procesų sutrikimus. Transfer Factor padeda imuninei sistemai atpažinti išorės priešus ir su jais kovoti:

1. Padeda stiprinti nusilpusi imunitetą.

2.Padeda nuraminti per daug aktyvų imunitetą.

3. Padeda atpažinti grėsmes sveikatai.

Kas yra transfer factor?
Transfer Factor (TF)tai ne mineralas, ne vitaminas, ne vaisius ar žolė. Transfer faktoriai yra baltyminės imuninės sistemos molekulės. Tai labai mažos molekulinės masės (nuo 3000 iki 10000 daltonų) peptidų (amino rūgščių grandinės)  bioreguliatoriai. TF veikia citokinus – mažas peptidines informacines molekules. Jų užduotis yra informacijos perdavimas, kitaip sakant „komunikacijos sukūrimas“: imuninės sistemos ląstelės  imuninės sistemos organai ir ląstelės  kiti žmogaus organai ir organizmo sistemos. Dėka TF sustiprėja ir padidėja imuninės sistemos funkcijos.

Transfer faktoriai yra išgaunami iš baltųjų kraujo kūnelių (kaip vaistinis preparatas), jie yra labai brangūs ir, patikėkite, prieinami ne visiems. Kompanijos 4Life Transfer faktoriai yra išgaunami iš karvės priešpienio ir kiaušinio trynio. Mokslininkai jau nuo 1949 metų šioje srityje atlieka įvairius mokslinius tyrimus, surengta 12 pasaulinių konferencijų, kuriose aptarti moksliniai tyrimų rezultatai. Atlikta daugybė klinikinių bandymų, patvirtinančių TF efektyvumą gerinant sveikų ir sergančių žmonių gyvenimus. Visa 4Life kompanijos produkcijos linija su TF praeina antidopingo kontrolę. Saugumas ir efektyvumas patvirtintas daugelio klinikinių tyrimų. Taip pat norėtųsi atidžiau patyrinėti klausimą – kaip gi vartoti Transfer faktorius? Vartojimo būdas priklauso nuo daugelio veiksnių. Bet visų pirma norime atkreipti dėmesį, kad preparatas padeda atkurti ir pašalinti imuninės sistemos trikdžius sergant ligoms, kurias sukelia imuninės sistemos nuokrypis. Taipogi, verta paminėti, kad nereikėtų prieštarauti tradiciniam gydymui bei kitiems gydymo metodams, šalia kurių gali būti vartojami Transfer faktoriai. Pastarųjų vartojimas šalia įprastinio gydymo duoda geriausius rezultatus. Gydytojams, prieš skiriant tradicinį medicininį gydymą, gydymo metu ar reabilitaciniu periodu rekomenduojama paciento imuniteto reabilitacijai ir sustiprinimui skirti Transfer faktorius. Taigi, pradedant vartoti Transfer faktorius gydytojas turi galimybę stebėti paciento organizmo imuninį atsaką ir, jei būtina bei tikslinga, imtis tradicinių metodų ar specifinio gydymo. Tačiau įdomus dalykas, kad labai dažnai to neprireikia ir visas problemas išsprendžia pats imunitetas, vartojant Transfer faktorius. Vaistų ir antibiotikų vartojimas dažniausia tampa veikimu „vietoj imuniteto“, o pagrindinis organizmo iššūkis yra tai, kad pats imunitetas susidorotų su liga ir turėtų galimybę savo atmintyje įsirašyti laimėjimą jei ligų sukėlėjai pakartotinai užpultų organizmą. Esmė tame, kad išgėrus Transfer faktorių įvyksta detalus imuninės sistemos reguliavimo procesas citokinų lygmenyje, ko dėka imuniteto darbas įjungiamas visu pajėgumu, pradedamas savireguliacijos procesas, organizmas pats aptinka svetimkūnius ir potencialius patogenus. Imunitetas tiesiog ima daryti savo darbą ir sutvarko organizmą, o tai savo ruožtu padeda organizmui susidoroti su infekcijomis ir atsispirti įvairioms ligoms. Tais atvejais, kada gydytojai nemato tolesnio įprastinio gydymo galimybių, Transfer faktoriai, kartu su galingomis žolelėmis ir antioksidantais dažnai būna paskutinė viltis. Ir patirtis rodo, kad šios viltys yra pagrįstos bei dažnai žmonės pasiekia nuostabių rezultatų.

 

Rašyk
Skambink