Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • 04m- laimas, miško ramybė - 50ml

Prekės kodas: 0134

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Lojalumo taškai: 1

Laimas, miško ramybė  Apimtis: 50 ml  

Prancūziškų kvapiųjų aliejų: 20%

€20.00
Kaina lojalumo taškais: 20

Kas Jus suvilios: šiek tiek rūgštus kalkių kvapas užpildo molekulę, sukuriančią medžio natas su minkšta ir subtilia odos ir muskuso apdaila.

Šeima: citrusų ir medžių

Kaip jaučiami: švieži, žali

Senselierio nuoroda: kompozicijai suteikia prieskoninį kontrastą

miško ramybė sukuria šiltą, jausmingą atmosferą, suteikia atsipalaidavimą, kaip ,po malonaus pasivaikščiojimo miške. Būdingas odos ir muskuso kvapas, derinamas su medienos nata, yra klasikinis, išbaigtas ir tuo pačiu neįkyrus.


Koks yra molekuliniu kvepalu fenomenas?


Minimalistinis molekuliniu kvepalu receptas, sudarytas iš vienkomponentes kompozicijos, kurios baze yra Prancuzijoje pagaminti aliejai su molekuline dalele, kuri suteikia kvapui išskirtini, ryšku pobudi.

Kas tai molekule?


Prouve molekules yra aromatai, kurie neturi ekvivalento gamtoje. Tai menine interpretacija, kuri, pažangiu technologiju deka, buvo praturtinta kvepiančiomis dalelemis.

Kodel molekuliniai Prouvé kvepalai yra tokie išskirtiniai?


Jie stimuliuoja uoslę ir pabrežia kvepalu aromatą, suteikdami kompozicijai aksominę apdailą, bet visu pirma, jie sukuria individualu odos kvapą. Todel jie dažnai lyginami su kvepalais, turinčiais sudetyje feromonu.

Kokia yra molekuliniu kvepalu struktura?


Kompozicijos pagrindas, tai vienintele stipri nata, kurios tikslas yra sukurti naturalią kvapo aurą. Deka to, atskirai gali buti panaudojama bet kuri kombinacija. Tuo budu yra pasiekiamas individualumas, sukuriama nepakartojama kompozicija.

Kaip naudoti molekulinius kvepalus?


Tai paprasta, mes sukureme juos taip, kad kiekvienas galetu pats išsirinkti ar naudoti juos atskirai, ar sumaišius tarpusavyje, turedamas laisvę susikurti unikalu kvapą. Sužinokite, kurios natos yra Jums arčiau širdies. Ar tai yra gaivus laimu sulčiu kvapas, rožiu aromatas, o gal miško ramybe? Kai nustatote, kas bus bazineje natoje, imkite antrą kvapą ir bandykite sukurti kažką netiketo.

Kiek kvapu galiu sukurti 6 molekuliniu kvepalu pagrindu?


Su 6 molekuliniais kvepalais galite sukurti šimtus unikaliu kvapu.

Ką reiškia spalvu pavadinimai prie molekuliniu kvepalu , pvz. subtle white
Siekiant palengvinti judejimą magiškame kvapu pasaulyje, cheminiai molekuliu pavadinimai buvo pakeisti spalvomis. Molekuliniu kvepalu spalva neatspindi butelyje esančios kompozicijos spalvos, ji iliustruoja kvapo, kuri sukelia, ispudžius. Ši procedura pades Jums isivaizduoti kvepalu prigimti, ju derinimas bus pramoga. 

Rašyk
Skambink