Susisiekite: +37060542599
Lithuanian Russian
  • 01m - Kadagys, jūrinė žalia - 50ml

Prekės kodas: 0137

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: "Prouve"

Lojalumo taškai: 1

Molekuliniai kvepalai. Kadagys, jūrinė žalia  Apimtis: 50 ml   

Prancūziškų kvapiųjų aliejų: 20%

€20.00
Kaina lojalumo taškais: 20

Kas Jus suvilios: žalias kadagių kvapas pagilintas molekulės, atspindinčios vandenyno natas. Švarus, gaivinantis kvapas su subtilia kartoka pabaiga, tokia kaip šaltas tonizuojantis vanduo karštą dieną

Šeima: vandens ir gėlių

Kaip jaučiami: citrusiniai, skatinantys

Senselierio nuoroda: kompozicijai suteikia vėsų gaivumą.

Jūros žalia yra ne kas kita kaip atostogos, gaivūs vandenyno gūsiai yraaiškūs, gaivūs ir išsiskiriantys, sustiprinti greipfrutų kartumo. Jis suteiks tau lengvumą ir jaudins, nes jis primins Viduržemio jūros oro kvapą.


Koks yra molekuliniu kvepalu fenomenas?


Minimalistinis molekuliniu kvepalu receptas, sudarytas iš vienkomponentes kompozicijos, kurios baze yra Prancuzijoje pagaminti aliejai su molekuline dalele, kuri suteikia kvapui išskirtini, ryšku pobudi.

Kas tai molekule?


Prouve molekules yra aromatai, kurie neturi ekvivalento gamtoje. Tai menine interpretacija, kuri, pažangiu technologiju deka, buvo praturtinta kvepiančiomis dalelemis.

Kodel molekuliniai Prouvé kvepalai yra tokie išskirtiniai?


Jie stimuliuoja uoslę ir pabrežia kvepalu aromatą, suteikdami kompozicijai aksominę apdailą, bet visu pirma, jie sukuria individualu odos kvapą. Todel jie dažnai lyginami su kvepalais, turinčiais sudetyje feromonu.

Kokia yra molekuliniu kvepalu struktura?


Kompozicijos pagrindas, tai vienintele stipri nata, kurios tikslas yra sukurti naturalią kvapo aurą. Deka to, atskirai gali buti panaudojama bet kuri kombinacija. Tuo budu yra pasiekiamas individualumas, sukuriama nepakartojama kompozicija.

Kaip naudoti molekulinius kvepalus?


Tai paprasta, mes sukureme juos taip, kad kiekvienas galetu pats išsirinkti ar naudoti juos atskirai, ar sumaišius tarpusavyje, turedamas laisvę susikurti unikalu kvapą. Sužinokite, kurios natos yra Jums arčiau širdies. Ar tai yra gaivus laimu sulčiu kvapas, rožiu aromatas, o gal miško ramybe? Kai nustatote, kas bus bazineje natoje, imkite antrą kvapą ir bandykite sukurti kažką netiketo.

Kiek kvapu galiu sukurti 6 molekuliniu kvepalu pagrindu?


Su 6 molekuliniais kvepalais galite sukurti šimtus unikaliu kvapu.

Ką reiškia spalvu pavadinimai prie molekuliniu kvepalu , pvz. subtle white
Siekiant palengvinti judejimą magiškame kvapu pasaulyje, cheminiai molekuliu pavadinimai buvo pakeisti spalvomis. Molekuliniu kvepalu spalva neatspindi butelyje esančios kompozicijos spalvos, ji iliustruoja kvapo, kuri sukelia, ispudžius. Ši procedura pades Jums isivaizduoti kvepalu prigimti, ju derinimas bus pramoga. 

Rašyk
Skambink